Jdi na obsah Jdi na menu
 


EAMON-vlastním jménem se jmenuje Eamon Doyle.Narodil se 19.9.1983-v New Yorku.Na scénu se dostal už v devíti letech,kdy spolu se svým tátou tvořili úspěšnou skupinu Doo Wop.Vystupovali v neworské Madison Square Garden nebo v New Jersey.V 15 letech se v nahrávacím studiu setkal s producentem,který se jmenoval Milk Dee.Eamon vydal ve svých 20 první cédo.No tenhle kluk dělá suprovou muziku ale to už posoudíte vy.

Překlad písničky:Fuck It-Seru na to

Ach...

Hele,nechápu,proč jsem tě měl tolik rád.Dal jsem ti všechno,veškerou svou důvěru.Řekl jsem ti,že tě miluju,ale teď je všechno pryč.Způsobilas mi bolest a já chci,abys věděla,jak mi je.

Seru na to,co jsem říkal,všechno je pryč.Seru na ty dárky,cos mi dala,asi je vyhážu.Seru na všechny ty polibky,byly falešný.Seru na tebe,ty děvko,nechci tě zpátky.

Myslela sis,že to svinstvo přede mnou schováš.Zkurvená děvko,slyšel jsem všechno.Podvedlas mě,dokonce jsi ho kouřila.A teď chceš abych se vrátil.Hnusíš se mi,poohlídni se jinde.Já jsem s tebou skoncoval

Seru na to,co jem říkal,všechno je pryč...

Ach...

Pátrala jsi,jestli jsem ti věrnej.Zeptej se kohokoli,dokonce jem přiznal,že tě mám radši,než kohokoli na světě.Teď je to pryč,ale přiznávám,že je mi smutno,opravdu to bolí,nemůžu se vyrovnat s tím,že jsem miloval děvku.

Seru na to co jsem říkal,všechno je pryč....

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář