Jdi na obsah Jdi na menu
 


Triky sou třiděny do kategorii Grind,Slides,Grab,flip a ješte footland.Nejkzákladnější trik bez kterého se nelze obejít je Olie.

Ollie - Základní věc, skoro to nelze nazvat trikem. Provádí se stejně jako na skateboardu - odražení do vzduchu od zadní části prkna, důležitá část ollie je zvednutí tailu a poté "průtah" (pokud máte čas můžete udělat grab)

Grab = Chycení prkna

Manual - Na manual se najděte plošinku nebo plácek.. ..po případě schod.rozdíl mezi manualem a wheelie je v to že do manualu se skáče do wheelie se jenom zvedne nose.. ..Toť k vysvětlení.. do manualu vyskočte a ve výskoku si dejte zadní nohu na tail a dopadněte na zadní kolečka, což je docela těžký, pak už jenom udržet rovnováhu a udělali jste manual..

Shove it - Takže shove-it patří zase do kategorie těch lehčích triku Pop!! Shove-it spočiva v tom ze se děla přes něco nebo na něco prostě to zvedate ne jako u shove itu normalniho kterej se toci skoro na zemi.Takže nejdřív jako normalně na miste a pak si to třeba zkuste za jízdy já vosobně se nejdřív naučil Pop Shove it Na fakie ale to je jedno každej se to učte jak vám to lip vyhovuje.No,Tak si nohu dejte jako kdybyste jeli na ollie ale s tim rozdilem ze predni nohou to kopete do predu a zadni nohou si soucasne desku ridite aby vam neulitla dopredu a pokud skacete Pop Shove-It musite soucasne vyskocit jako pri olliecku takze secteno Podtrzeno Vytahnout Ollie a hned po odrazu to kopnout jako normalni shove-it. Tak to Zkousejte dal bude se vam to hodit pri ruznejch serkach.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář