Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kluci to taky chtěj ...a pořád

Knallharte Jungs

Kluci to taky chtěj ...a pořád - Knallharte Jungs
Motto:
Komedie o tom, jak to vidí ten v kalhotách! Variace úspěšné komedie

Typ filmu:
komedie

Rok výroby:
2002

Režie:
Granz Henman

Hrají:

Popis:
Středoškolák Flo (Tobias Schenke) přestál pohnutou pubertu a pomalu začíná tušit, že ani v další části svého sexuálního života nebude mít na ňadrech ustláno. Jeho penis se nevybíravě dožaduje pozornosti a Flo sice velmi dobře ví co by měl a chtěl dělat, zato vůbec neví jak na to. Každá jeho sebepromyšlenější snaha končí v lepším případě trapasem a přátelské rady spolužáka Red Bulla (Axel Stein), který si dokáže bezproblémově užívat nad tatínkovým pornofilmem či erotickým časopisem z 50. let, spadají do kategorie "Udělej si sám!".

Z frustrovaného Floa se stává ideální pacient zkušené psychoterapeutky. Její rada je jednoduchá – Flo musí najít dívku, která pro něj nebude pouhým sexuálním objektem. Tento požadavek beze zbytku splňuje hezká spolužačka Maja Paradisová (Diana Amft). Flo už pár příležitostí sblížit se s ní beznadějně trapně zazdil, ale teprve nápad proniknout do domu dívčiných rodičů jako dobrovolný pečovatel o senilní babičku Paradisovou roztáčí kolotoč bláznivých a neodolatelně komických situací...

Film je variací úspěšné komedie Holky to chtěj taky, kterou během tří měsíců po premiéře vidělo v ČR 170 000 diváků. Nabízí stejné téma, opět mimořádně kvalitní dabing a v jedné z hlavních rolí tutéž herečku (Diana Amft).

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kluci to chtěj taky

(mmonika, 27. 4. 2008 19:02)

no je to dost sexi a chci to take a vy???nepište

Kluci to taky chtěj

(Petr Molin, 10. 4. 2008 18:35)

Jeto nejlepší film na světě který kdy byl natočen moc seni líbíl a těším se až zase bude v televizi

:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D::D:D

(susanka.susanka, 30. 3. 2007 18:48)

U týdle komedie se chkticky hodne zasmějete!!!:D:D:D:D:D:D:D:D